Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
Poleć nas innym
Cygnuss

Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej, ośrodków odnowy biologicznej, resortów i hoteli Spa. Stawiamy przede wszystkim na rzetelne podejście do potrzeb naszych klientów. Nasze atuty to bogate doświadczenie zarówno praktyczne jak i teoretyczne, szeroka oferta, fachowe doradztwo i obsługa, profesjonalne szkolenia.

Stawiamy na sprzęt najwyższej jakości i skuteczności przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjności cenowej. W nasze ofercie znajdą Państwo urządzenia do pielęgnacji, odmładzania i liftingu twarzy, urządzenia odchudzające, ujędrniające i redukujące cellulit, platformy wibracyjne, nowości na rynku IPL – e połączone z radio frekwencją do fotoepilacji i fotoodmładzania, RF - Fale radiowe do remodelingu i wygładzania zmarszczek, sauny, jacuzzi, baseny strumieniowe, łóżka kosmetyczne i wiele innych profesjonalnych urządzeń.

Na bieżąco śledzimy i analizujemy najnowsze trendy, by oferować Państwu najskuteczniejsze technologie stosowane w medycynie estetycznej i kosmetologii.

Strona Internetowa:www.cygnuss.pl
Wizytówka:www.cygnuss.KosmetykawPolsce.pl
Email:biuro@cygnuss.pl
Telefon:+48 62 598 48 77
Ulica:ul. Ogrodowa 23
Kod pocztowy i Miasto:62-800 Kalisz
Województwo:Wielkopolska
Zdjęcia dodatkowe
mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta