Bio Kosmetyka - Kosmetyka - KosmetykawPolsce.pl Portal kosmetyczny w Polsce. Kosmetyka, kosmetyczki, salony Spa, kosmetologia, studia urody, makijaż, fryzury, medycyna estetyczna, stylizacja paznokci, wyposażenie gabinetów kosmetycznych, producenci kosmetyków, hurtownie kosmetyczne

Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
Poleć nas innym
Bio Kosmetyka

Naszym celem jest sukces salonów kosmetycznych i ośrodków SPA, które nam zaufały, oraz dbałość o satysfakcjonującą współpracę. Jesteśmy odpowiedzialnym partnerem, który czynnie wspiera działania swoich klientów. Oddajemy do ich dyspozycji nie tylko doskonałej jakości preparaty w wersji profesjonalnej i detalicznej, ale również służymy pomocą na każdym etapie współpracy.

Jako jedna z pierwszych firm zapoczątkowaliśmy tradycję regularnych, bezpłatnych szkoleń w kraju i zagranicą. Odbywają się one w naszym Centrum Szkoleniowym we Wrocławiu, a także w siedzibach reprezentowanych przez nas firm, w Aachen i Wiedniu.

Ważnym aspektem naszej działalności jest satysfakcja klienta indywidualnego. Sprzedaż kosmetyków do pielęgnacji domowej odbywa się wyłącznie poprzez sieć współpracujących z nami salonów kosmetycznych i ośrodków SPA. Dzięki profesjonalnej diagnozie klient może uzyskać poradę na temat odpowiedniej pielęgnacji domowej i kupić kosmetyki dobrane do indywidualnych potrzeb skóry.

Marki BABOR i LIVING DIMENSION kojarzone są z profesjonalizmem oraz skutecznością i zdobywają coraz większe grono klientów, dla których korzystny, zdrowy wygląd i dobre samopoczucie mają niebagatelne znaczenie.

Strona Internetowa:www.bio-kosmetyka.pl
Wizytówka:www.biokosmetyka.KosmetykawPolsce.pl
Email:biuro@bio-kosmetyka.pl
Telefon:+48 71 341 09 51
Ulica:ul. Kuźnicza 57/58
Kod pocztowy i Miasto:50-138 Wrocław
Województwo:Małopolska
Zdjęcia dodatkowe
mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta