Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

6. Targi Wyposażenia i Usług SPA & Wellness, Kraków 25-26.05.2012

26-05-2012


6. Targi Wyposażenia i Usług SPA & Wellness, Kraków 25-26.05.2012


Targi w Krakowie Sp. z o.o.
ul. Centralna 41a
31-586 Kraków


spawell


W co inwestować, jak rozwijać biznes i czym zaskakiwać swoich klientów? Jaki jest klucz do sukcesu w branży SPA&Wellness? Z odpowiedzią na te pytania  przychodzą 6. Targi Wyposażenia i Usług SPA&Wellness. Właśnie w Krakowie firmy prezentują najnowsze i najbardziej pożądane pakiety usług, jak również wyposażenie, które umożliwia ich realizację. Na Targach podpowiemy  jak zapewnić relaksującą i przyjazną atmosferę, która pozwoli odpocząć od codziennego zgiełku, stresu oraz zmęczenia.  Krakowskie Targi to ważne wydarzenie dla inwestorów, właścicieli, menedżerów ośrodków SPA i hoteli, a także specjalistów, masażystów, trenerów, terapeutów i architektów.

Jedyna profesjonalna impreza w Polsce poświęcona tylko i wyłącznie branżom SPA i wellness. Ponad 1500 profesjonalnych zwiedzających poszukujących nowych rozwiązań i produktów. Nowości z zakresu medycyny estetycznej, pokazy technik masażu relaksacyjnego oraz leczniczego, zabiegów nieinwazyjnych  wykorzystujących dermokosmetyki, kosmeceutyki i urządzenia kosmetyczne, markowe kosmetyki, innowacyjne terapie i technologie.

Więcej: www.targi.krakow.pl

mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta