Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
Poleć nas innym
Targi i wystawy

5. Targi Wyposażenia i Usług SPA & WELLNESS, Kraków 27-28.05.2011

28-05-2011


5. Targi Wyposażenia i Usług SPA & WELLNESS, Kraków  27-28.05.2011

Targi w Krakowie Sp. z o.o.
ul. Centralna 41a
31-586 Kraków

spawell

Moda na zdrowie i urodę wyznacza kierunki rozwoju branży wellness od dobrych kilku lat. Trend na spa i wellness jest wszechobecny chociaż ogólna znajomość tematu wciąż pozostawia wiele do życzenia. Targi Wyposażenia i Usług SPA & WELLNESS już po raz piąty starają się usystematyzować wiedzę o obu tych kierunkach.

W ramach targów:
- Salon MED SPA
- Salon Beauty SPA
- Strefa Masaży
- Strefa premierowych pokazów i nowości

Kluczem do sukcesu spa i wellness jest połączenie oddziaływania zarówno na ciało, jaki i na sferę psychiki człowieka. Wellness, jako styl życia oparty na dbaniu o zdrowie, stanowi nieodłączną część spa. Ośrodki spa proponują bowiem relaksującą i przyjazną atmosferę, która pozwala odpocząć od codziennego zgiełku, stresu oraz zmęczenia. Bogata oferta zabiegów spa daje się wytłumaczyć bardzo prosto - klienci tego typu ośrodków nie lubią nudy. Lubią za to coraz to nowe eksperymenty. Stąd też spa oferują coraz nowsze pakiety usług, do których realizacji potrzebują wyposażenia, nowatorskich rozwiązań, kosmetyków, terapii i technologii.

Jak stworzyć renomowane SPA?
Jakie zabiegi oferować, aby codziennie zachwycać klientów?
Jakie kosmetyki i urządzenia stosować?


Stworzyliśmy profesjonalną imprezę dla branży SPA, by odpowiadać na podobne pytania.
 - zapoznaj się z najnowszymi trendami , niezbędnymi w nowoczesnym hotelu, gabinecie kosmetycznym, salonie odnowy biologicznej i ośrodku SPA
 - skorzystaj z wykładów i prezentacji, które pozwolą zdobyć rzetelną wiedzę na temat spa i wellness

Strefa pokazów i nowości to możliwość zobaczenia na scenie interesujących prezentacji, podczas których wystawcy targów zaprezentują nowe trendy i produkty w branży SPA i wellness. Udział w wykładach i prezentacjach dla zwiedzających Targi SPA & WELLNESS jest bezpłatny.


Źródło: 
www.targi.krakow.pl

mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta