Aktualności - Kosmetyka - KosmetykawPolsce.pl Portal kosmetyczny w Polsce. Kosmetyka, kosmetyczki, salony Spa, kosmetologia, studia urody, makijaż, fryzury, medycyna estetyczna, stylizacja paznokci, wyposażenie gabinetów kosmetycznych, producenci kosmetyków, hurtownie kosmetyczne

Wyszukaj w katalogu
Polecane firmy
KosmetykawPolsce.pl

JTC Sp. z o.o.

zobacz
KosmetykawPolsce.pl

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

zobacz
Poleć nas innym

Najnowsze Aktualności

Ocalić zasoby naturalne, ocalić czyste powietrze – AVON działa ekologicznie

24-04-2018

Opakowania po ulubionychkosmetykach: tubki, słoiczki, saszetki. Do tego drewniane palety i folia zabezpieczająca,czyliopakowania wykorzystane do transportu kremów, szamponów i balsamów. I jeszcze papierowe kartoniki oraz etykiety. Wszystkie wyglądają pięknie, czynią nasze życie łatwiejszym, ale jednocześnie ich produkcja zużywa cenne zasoby naturalne. Działającalokalnie firma AVON Operations Polska postanowiła na swoim przykładzie zbadać, jak recykling pomaga oszczędzać zasoby naturalne. I ma konkretne wyniki!

Zobacz więcej

NASZE DOŚWIADCZENIE TWOJA PRZYSZŁOŚĆ - pod takim hasłem swoją działalność rozpoczęło CENTRUM EDUKACJI DR IRENA ERIS.

06-02-2018

Placówka została stworzona dla kosmetologów i kosmetyczek, osób w trakcie nauki zawodu oraz właścicieli salonów kosmetycznych stawiających na ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności praktycznych. To również miejsce dla osób, które planują prowadzenie własnych salonów oraz wszystkich, którzy chcą wrócić do branży po dłuższych przerwach w życiu zawodowym. Centrum Edukacji zapewnia zdobycie wiedzy pod nadzorem najlepszych profesjonalistów z zakresu dermatologii, kosmetologii oraz biologów i specjalistów Centrum Naukowo - Badawczego Dr Irena Eris oraz praktyków z zakresu marketingu, zarządzania i psychologii. Autorski program Centrum Edukacji Dr Irena Eris zapewnia rozwój zawodowy na najwyższym poziomie.

Zobacz więcej

Czy nie przepłacam swojemu operatorowi płatności?

27-12-2017

Przyjmowanie płatności bezgotówkowych wiąże się z kosztami, które trzeba ponosić na rzecz operatora. Czasami jednak zdarza się, że koszty te są niewspółmiernie wysokie do korzyści, jakie Twoja firma uzyskują z akceptacji płatności. Jak sprawdzić, czy nie płacisz operatorowi zbyt dużo?

Zobacz więcej
Wskaż województwo
lub wybierz kategorię z listy:

Ostatnio dodane firmy

Oasis Beauty

Oasis Beauty

Zobacz więcej

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

Wyższa Szkoła Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej

Zobacz więcej

JTC Sp. z o.o.

JTC Sp. z o.o.

Zobacz więcej

mtpmtgsarzetelniafrodytatargipomorskietwojelekitargi.krakowTargi  SPA & WELLNESSimprezytargowekongres kosmetycznyforumprawpacjenta